Farorent
0
SPÚŠŤAM...
Prenájom áut – dodávky, osobné automobily
Autopožičovňa v Žiline

Iba s nami

Myslíme na všetko

KVALITA VOZIDIEL

Vozidlá pravidelne prechádzajú kontrolami, servisnými prehliadkami a detailingom. Vďaka tomu zapezpečujeme najlepší možný zážitok.

NONSTOP ASISTENCIA

Pre klientov poskytujeme cestného asistenta, ktorý vám odpovie na všetky otázky a je pripravený riešiť akúkoľvek situáciu na cestách.

100% ZÁRUKA

Poskytujeme 100% záruku stavu vozidla, diaľničnú známku, poistenie vozidla na území EÚ, cestnú asistenciu a aj sezónne prezutie.

ponuka farorent

Aktuálna ponuka

Škoda Superb 2.0 TDI

Od 35 € / deň

Škoda Octavia 1.6 TDI

Od 33 € / deň

VW Passat 2017

Od 95 € / deň

Fabia Combi 1.0 tsi

Od 25 € / deň

Fabia Hatchback 1.0 tsi

Od 24 € / deň

Opel Movano dodavka L3h2

Od 52 € / deň

Sprinter 313 cdi

Od 42 € / deň

Volkswagen Arteon

Od 70 € / deň

Rýchlosť a luxus
za lukratívne ceny.

Našim cieľom je poskytovať služby tak, aby ste na deň prenajatia vášho ideálneho vozidla vždy radi spomínali. V našej flotile sa nachádzajú luxusné aj športové vozidlá vhodné pre prezentáciu v biznise, či na víkendovú zábavu.

FARORENT
Prenájom prémiových vozidiel
16

VOZIDIEL
V PONUKE

Prenájom v 4 krokoch

Jednoducho a rýchlo

1. Vyberte si vozidlo

Vyberajte z našej ponuky prémových vozidiel. Všetky naše vozidlá sú vybavené diaľničnou známkou, poistením v rámci EÚ a pripravené na jazdu čistotou aj technicky.

2. Dajte nám vedieť

Našli ste ideálne vozidlo na víkend, alebo na niekoľko týždňov? Pre rezerváciu nám zavolajte, napíšte alebo vyplňte kontaktný formulár.

3. Vyzdvihnite si vozidlo

Po podaní rezervácie váš očakávame vo vami vybranom termíne u nás, kde si auto spoločne zdokumentujeme a následne sa môžete vybrať na cestu.

4. Užite si jazdu

Už vám nič iné nezostáva, iba si naplno užívať jazdu! Veríme, že čas strávený s našimi vozidlami vás naplní energiou a príjemnými zážitkami.

Hodnotenia

"Od tejto spoločnosti sme mali požičané auto m5 competition. Informovali sme ich, že vozidlo potrebujeme čo najskôr, následne nám ho doručili do pár hodín na miesto. 10/10, odporúčam!"

- Peter Bôrik BMW M5

"Dlhodobo si už prenajímame autá z Farorentu. Vozidlá sú vždy vo veľmi dobrom technickom stave, vždy čisté a pripravené pred každou jazdou. Pomer kvality a ceny je vynikajúci. Doporučujem."

- Iveta Dvoráková Mercedes S Class

"Dôrazne odporúčam FARORENT, nedávno sme si prenajali športiak Audi Rs6. Vozidlo bolo vyčistené, voňavé a pripravené na jazdu. Prístup chalanov bol taktiež ukážkový. Vrelo odporúčam! "

- Natán Pavlík Audi RS6
+
-